Jiří Lipový

Jiří Lipový za Krásnou Kopřivnici

"Chci, aby se i můj syn cítil v Kopřivnici bezpečně tak, jako já kdysi."

Mgr. Jiří Lipový

32 let, učitel ZŠ, bez politické příslušnosti

Svůj titul jsem získal na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity, kde jsem vystudoval tělesnou výchovu – občanskou výchovu pro 2. stupeň. V září 2010 jsem začal učit na ZŠ a MŠ 17. listopadu, kde působím doposud. Učím především své vystudované předměty. 

Jsem garantem za tělesnou výchovu na škole a s tím souvisí i organizování různých sportovních akcí nebo vedení lyžařského výcvikového kurzu. Zároveň se starám o školní web, který spravuji.

Házená je můj život

Svůj život si nedovedu představit bez mého syna Honzíka. V letech 2004 – 2017 jsem aktivně hrál házenou v extralize KH Kopřivnice. Nyní v tomto klubu trénuji mládež. Rád cestuji, lyžuji, jezdím na wakeboardu a longbordu. Mým velkým koníčkem je historie, relaxuji při dobrém filmu nebo poslechu hudby.

Chtěl bych bezpečnější Kopřivnici

Celý život bydlím v Kopřivnici a vždy na mě působila jako domov. Nikdy mě nenapadlo se odstěhovat. Rád se zde vracím s hřejivým pocitem u srdce, že jsem doma. Vždycky jsem se zde cítil bezpečně. Po narození mého syna, se mi otevřely oči. Člověk začne dost věcí vidět jinak. Tak jak to opravdu je. Dnes mám strach své dítě nechat samotné venku, aby si hrálo.

Rozhodl jsem se tedy vstoupit do tohoto projektu s cílem změnit vzhled našeho krásného města ještě více. Otevřít jej dalším turistům, sportovním oddílům z jiných měst a také mnohým dalším, kteří by zde našli vhodné podmínky pro svůj rozvoj. Myslím si, že máme dost kvalitních a schopných lidí, kteří dokáží velké věci.

Podpořte nás

  • Řekněte si o placku Krásná Kopřivnice
  • Napište si o magnet na auto
  • Noste hrdě tričko Krásná Kopřivnice
  • Sdílejte info o nás na sociálních sítích

Kontaktujte nás

Pište na e-mail info@krasnakoprivnice.cz, nebo nám zde zanechte zprávu: