Libor Tkáč

Libor Tkáč za Krásnou Kopřivnici

"Jsem přesvědčen, že dostupná, rychlá a levná hromadná doprava, kvalitní a inteligentní infrastruktura přitáhne spoustu cestujících a omezí množství osobních aut."

Ing. Libor Tkáč

48 let, náměstek ředitele, bez politické příslušnosti

Od narození žiji v Kopřivnici, kde vychovávám i své dvě děti. Po dokončení Vysoké školy dopravy a spojů v Žilině jsem nastoupil k Českým drahám Ostrava, kde jsem se postupně vypracoval až na pozici zástupce přednosty. Od roku 2001 působím u Správy železniční dopravní cesty na oblastním ředitelství Ostrava jako náměstek ředitele pro techniku. V průběhu let jsem si doplnil své vzdělání také pedagogickým studiem a rovněž v oblasti marketingu a managementu.

Jsem pro levnou hromadnou dopravu

Od narození žiji v Kopřivnici. Mé děti se věnují sportu a já bych jim i ostatním mladým sportovcům a aktivním občanům velmi přál kvalitní, bezpečná a kapacitní sportoviště. Celý svůj profesní život jsem zasvětil železnici a dopravě obecně. Dostupná, rychlá a levná hromadná doprava, kvalitní a inteligentní dopravní infrastruktura přitáhne spoustu cestujících na úkor individuálního automobilismu, o tom jsem zcela přesvědčen a zkušenosti z jiných měst včetně zahraničí mi dávají za pravdu. A když se nám podaří udělat naše město hezčím a přívětivějším, potom možná nejen mé děti v budoucnu budou rády vychovávat své děti právě v Kopřivnici.​

Podpořte nás

  • Řekněte si o placku Krásná Kopřivnice
  • Napište si o magnet na auto
  • Noste hrdě tričko Krásná Kopřivnice
  • Sdílejte info o nás na sociálních sítích

Kontaktujte nás

Pište na e-mail info@krasnakoprivnice.cz, nebo nám zde zanechte zprávu: