Monika Drholecká

Monika Drholecká za Krásnou Kopřivnici

"Město není projekt na 4 roky, ale na celý náš život a život našich dětí a jejich dětí. Dejme Kopřivnici jasnou vizi."

Ing. arch. Monika Drholecká

33 let, OSVČ/architekt, bez politické příslušnosti

Po dokončení studia na Fakultě architektury v Brně jsem první zkušenosti v oboru získala v architektonické a projekční kanceláři A77 architektonický ateliér Brno, s.r.o.. Po návratu z Brna jsem působila ve firmě Gaff interiér ve Frýdku Místku. Od roku 2014 jsem členkou Komise pro architekturu a urbanismus města Kopřivnice. Tři roky jsem byla součástí architektonického ateliéru Kamil Mrva architects v Kopřivnici. V roce 2018 jsem se osamostatnila a jako OSVČ si otevřela vlastní kancelář pro návrhy interiérů a rekonstrukce.

Výtvarné tvoření mě provází od dětství

Mezi mé záliby patří již od útlého věku kreslení, přes 10 jsem byla žačkou ZUŠ Zdeňka Buriana v Kopřivnici. Věnuji se ručním pracím a dekoratérství (svatby, oslavy). Miluji tanec (swing, salsa, standart), relax hledám v józe, hraji beachvolejbal, baseball.

Kopřivnice má obrovský potenciál

Záleží mi na prostředí, kde žiji a jsem ráda, že vznikla nová alternativa s moderním přístupem k politice i životnímu prostoru. Proto má Krásná Kopřivnice moji podporu. Město není projekt na 4 roky, ale na celý náš život a život našich dětí a jejich dětí. Žádné město není tak bohaté, aby si mohlo dovolit plýtvat prostředky a energií na nekoncepční krátkozraké projekty. Proto je třeba sjednotit vizi a vedení napříč odbory města, aby bylo možno tuto vizi efektivně realizovat. Kopřivnice má obrovský potenciál a je potřeba ho ukázat.

Podpořte nás

  • Řekněte si o placku Krásná Kopřivnice
  • Napište si o magnet na auto
  • Noste hrdě tričko Krásná Kopřivnice
  • Sdílejte info o nás na sociálních sítích

Kontaktujte nás

Pište na e-mail info@krasnakoprivnice.cz, nebo nám zde zanechte zprávu: