Pavel Dominik

Pavel Dominik za Krásnou Kopřivnici

"Jsem si jistý, že během několika málo let je možné změnit Kopřivnici na respektované město, které umí prodat svůj potenciál."

Mgr. Pavel Dominik

37 let, OSVČ, bez politické příslušnosti

Po vystudování Ostravské univerzity – obor „Sociální geografie a regionální rozvoj“ jsem téměř 4 roky pracoval pro agenturu Czechinvest na pozici regionálního projektového manažera. Tato kreativní práce se stala následně i od roku 2010 hlavní náplní mého podnikání v oboru poradenské činnosti v oblasti získávání dotačních prostředků z OPPI a OPPIK. Mimo jiné vyhledávám potencionální sponzory pro Klub házené Kopřvinice – extraligu mužské družstvo. V průběhu doby jsem rok zastával ve firmě Feropol, s.r.o. funkci vedoucího výrobního projektu s názvem „Faraodesign“, kde jsem řídil zajišťování domén na webu, návrhy obchodní strategie a marketingu, návrhy loga, názvu, vedení profilu na sociální síti facebook a podobně.

Relaxuji sportem a u květin

Ve volném čase se věnuji aktivně sportování – plavu, rád chodím na vysokohorskou turistiku, běhám, hraji badminton, jezdím na kole. Zabývám se pěstováním květin a plodin. Zajímám se o historii zaniklých tramvajových tratí v ČR.

Kopřivnice jako respektované město

Mohl jsem sedět doma a nadávat na to, že město, ve kterém žiji, má negativní image a je celkově v zanedbaném stavu. Místo toho jsem dostal šanci poznat skupinku schopných lidí, kteří mají snahu image města pozvednout, a bez osobních ambicí pomáhám svými podněty. Jsem si jistý, že během několika málo let je možné změnit Kopřivnici na respektované město, které umí prodat svůj potenciál.​

Podpořte nás

  • Řekněte si o placku Krásná Kopřivnice
  • Napište si o magnet na auto
  • Noste hrdě tričko Krásná Kopřivnice
  • Sdílejte info o nás na sociálních sítích

Kontaktujte nás

Pište na e-mail info@krasnakoprivnice.cz, nebo nám zde zanechte zprávu: